icon

AutoCAD 360

4.6.5 için
Android

4.1

8

AutoCAD çizimlerinizi düzenleyin ve paylaşın

278.2k

Bu uygulamayı oyla

AutoCAD 360, mobil cihazlarınız için resmi bir AutoCAD uygulamasıdır. Bu ücretsiz uygulama Android cihazınızdan popüler 3D çizim programı ile yapılan herhangi bir şeyi görüntülemenize, düzenlemenize ve paylaşmanıza izin verir.

AutoCAD hesabınızla senkronize ettiğiniz herhangi bir projeyi açabilir, çizim araçlarıyla temel düzenlemeleri yapabilir, nesneleri hareket ettirebilir, yeniden boyutlandırabilirsiniz vb. Çalışmak için bir internet bağlantısına ihtiyacınız bile yoktur - ihtiyacınız olan her şeyi yapın ve tekrardan çevrim içi olduğunuzda tekrar senkronize olsun.

AutoCAD 360'ın ücretsiz versiyonunda yer alan diğer bir ilgi çekici özellik ise çalışmanızı paylaşmanıza izin vermesidir. Programın ara yüzünden bunu yapmak kolaydır, burada ayrıca notları ve projeyi tamamlamak için resimleri de ekleyebilirsiniz. ePrint ve Share hizmeti sayesinde programdan belgelerinizin çıktısını alabilirsiniz.

AutoCAD 360, AutoCAD kullanıcıları için oldukça faydalı bir araçtır, kullanıcılar artık ister internet erişimi olsun isterse olmasın her yere çalışmalarını götürebilme şansına sahip olacaklar. Daha fazla özelliğe erişim sağlamak için satın alabileceğiniz paralı PRO versiyonu da mevcuttur.
X